Sklep Techemznaki znaki bhp


Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu

online

foto
strony Szczecin

foto
Skuteczna dieta na odchudzanie


Sklep Techemznaki znaki bhp

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od przeszło 20 lat . Nasze wieloletnie doświadczenie wpływa na jakość wykonywanych przez naszą firmę produktów. Produkujemy znaki wykorzystując surowce najwyższej jakości, które spełniają wszelkie obowiązujące normy.

Od długiego czasu, jako jedna z pierwszych firm w branży, używamy nowatorskich i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu nasze znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym świetle i w trudnych warunkach, na co znaczący wpływ ma specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki należy chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą uszkodzić ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie zobaczą Państwo przeróżnego taśma ostrzegawcza żółto czarna ceny rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te poprzez uniwersalne oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki dokładnej informacji o zasadach i występujących zagrożeniach związanych z konkretnym terenem. Produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych produktów do użytku w przestrzeni publicznej.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wytyczne stawiane przez Unię Europejską, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

Top